Referentna lista

REFERENTNA LISTA KUPACA poduzeća COSMOS STAR d.o.o.

– Hrvatska olimpijska akademija
– Grad Zagreb
– Grad Bjelovar
– Grad Čazma
– Općina Nova kapela
– Općina Vidovec
– Općina Proložac
– Općina Mala Subotica
– Općina Petrovsko
– Općina Otok (Dalmatinski)
– Općina Cestica
– Općina Hlebine
– Općina Trnovec Bartolovečki
– Općina Gornji Kneginec

– COOR Podravsko sunce Koprivnica
– Dječji vrtić Zvirek Stubičke Toplice
– Dječji vrtić Košutica Ferdinandovec
– Dječji vrtić Novi Marof
– Dječji vrtić Panda Varaždin
– Dječji vrtić Trešnjevka
– Dječji vrtić Poletarac Zagreb
– Dječji vrtić Ivančica Ivanska
– Dječji vrtić Orebić
– Dječji vrtić Drvo znanja Zagreb
– Dječji vrtić Točkica Zaprešić
– Dječji vrtić Kućica Zagreb
– Dječji vrtić Varaždin

– Gimnazija Bjelovar
– I. gimnazija Varaždin
– Gimnazija F. Galović Koprivnica
– Gimnazija A. Vrančića Šibenik
– I. Gimnazija Zagreb
– II. Gimnazija Zagreb
– Gospodarska škola Buje
– IV. Gimnazija Marko Marulić Split
– Gimnazija Daruvar
– X. gimnazija Ivan Supek Zagreb
– IV gimnazija Zagreb
– VII gimnazija Zagreb
– I. tehnička škola Tesla Zagreb
– Komercijalna i trgovačka škola, Bjelovar
– Zdravstveno učilište Zagreb
– Prometna škola Rijeka

– Srednja škola u Maruševcu s pravom javnosti
– Srednja škola Fra A. Kačića Miošića Ploče
– Srednja škola Ivanec
– Srednja škola P. Šegedina Korčula
– Srednja škola Dalj
– Srednja poljoprivredna i tehnička škola, Opuzen
– Srednja strukovna Škola Samobor
– Srednja škola Donji Miholjac
– Srednja škola Brač Supetar
– Ugostiteljska škola Opatija
– Srednja škola Bartula Kašića, Pag
– Glazbena škola u Varaždinu
– Srednja škola Vladimir Gortan Buje
– Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik
– Srednja škola Blato
– Industrijsko – obrtnička škola Virovitica
– Srednja škola Konjščina
– Srednja škola Stjepana Sulimanca, Pitomača
– Medicinska škola u Rijeci
– Medicinska škola Pula
– Gimnazija Petra Preradovića, Virovitica
– Srednja škola Mate Blažine Labin
– IV. Gimnazija Zagreb
– Srednja škola Dragutin Stražimir, Sv. Ivan Zelina
– II. Srednja škola Beli Manastir
– Tehnička škola za strojarstvo i brodogradnju Rijeka
– Srednja škola Bol Brač
– Gospodarska škola Varaždin
– Ekonomska škola Imotski
– Rudarska i kemijska škola Varaždin
– Mješovita industrijsko-obrtnička škola, Karlovac
– Ekonomska škola Pula
– Gimnazija Sisak
– Športska gimnazija, Zagreb
– Franjevačka klasična gimnazija, Sinj
– Srednja škola Vela Luka
– Strojarska i prometna škola Varaždin
– Ekonomska škola Sisak
– Obrtnička škola Antuna Horvata, Đakovo
– Graditeljska škola Čakovec
– Graditeljska tehnička škola Zagreb
– Tehnička škola Ruđera Boškovića, Vinkovci
– Srednja škola Tin Ujević, Vrgorac
– Srednja škola Ludbreg
– Srednja škola Otočac
– Strojarska i prometna škola Varaždin
– Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola Zadar
– Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar
– Srednja škola Tin Ujević, Vrgorac
– Nadbiskupijska klasična gimnazija don Frane bulić, Split

– Tehničko učilište Vinkovci
– Geotehnički fakultet Varaždin
– DASD Sveučilište, Dubrovnik
– Sveučilište u Zadru
– Pučko otvoreno učilište Ploče
– Škola stranih jezika Žiger Varaždin
– Škola stranih jezika Kezele Varaždin
– Osnovna škola D. Cesarića Osijek
– Osnovna škola Hvar
– Osnovna škola Ivana Cankara, Zagreb
– Osnovna škola don Mihovila Pavlinovića, Podgora
– Osnovna škola Zadarski otoci
– Osnovna škola Mitnica Vukovar
– Osnovna škola I. G. Kovačić, Kršan
– Osnovna škola Trnovitica, Velika Trnovitica
– Osnovna škola Ljubeščica
– Osnovna škola Kamešnica, Otok Dalmatinski
– Osnovna škola Ivo Lola Ribar Labin
– Osnovna škola Pavla Štosa, Kraljevec na Sutli
– Osnovna škola K. Š. Gjalskog, Zabok
– Osnovna škola Voćin
– Osnovna škola Ivana Gundulića Zagreb
– Osnovna škola Slatine
– Osnovna škola Josip Kozarac, Punitovci
– Osnovna škola Ksavera Šandora Đalskog, Donja Zelina
– Osnovna škola Marija Bistrica
– Osnovna škola grofa Janka Draškovića, Klenovnik
– Osnovna škola Dr. Ante Starčević, Klanac
– Osnovna škola Ivana Lovrića, Sinj
– Osnovna škola V. Nazor, Topusko
– Osnovna škola Kistanje
– Osnovna škola Savski Gaj, Zagreb
– Osnovna škola Dr. Franje Tuđmana, Brela
– Osnovna škola S. Basaričeka Ivanić-grad
– Osnovna škola Remete, Zagreb
– Osnovna škola Braća glumac, Lastovo
– Osnovna škola Murterski Škoji
– Osnovna škola Plitvička Jezera
– Osnovna škola Visoko
– Osnovna škola Pakrac
– Osnovna škola Zrinskih i Frankopana, Otočac
– Osnovna škola Ivan Leko, Proložac
– Osnovna škola Hreljin
– Osnovna škola Grohote, Šolta
– Osnovna škola Novigrad Podravski
– Osnovna škola I. G. Kovačića Vrbovsko

– Osnovna škola Tin Ujević, Krivodol
– Osnovna škola Cestica
– Osnovna škola Budrovci Đakovo
– Židovska osnovna škola Lauder Hugo Kon Zagreb
– Osnovna škola F. H. Kiša Lobor
– Osnovna škola Privlaka
– Osnovna škola Josipa Badalića, Graberje Ivanićko
– Osnovna škola DR. F. Tuđmana Knin
– Osnovna škola Josipdol
– Osnovna škola Klana
– Osnovna škola Šijana Pula
– Osnovna škola Šećerana B. Manastir
– Osnovna škola Slavka Kolara Hercegovac
– Osnovna škola Sračinec
– Osnovna škola S. Radić Imotski
– II. Osnovna škola, Knin
– Osnovna škola Sesvetska sela
– Osnovna škola Mato Lovrak Zagreb
– Osnovna škola S. Kefelje Kutina
– Osnovna škola Vis
– Osnovna škola Gradina
– Osnovna škola Blato
– Osnovna škola Ivana Zajca Rijeka
– Osnovna škola Tužno
– Osnovna škola Kralja Tomislava, Udbina
– Osnovna škola A. M. Reljković, Bebrina
– Osnovna škola Klinča Sela
– Osnovna škola Augusta Harambašića Zagreb
– Osnovna škola Runović
– Osnovna škola Posavski Podgajci
– Osnovna škola Vugrovec Kašina
– Osnovna škola Jelsa
– Osnovna škola Sokolovac
– Osnovna škola Tina Ujevića Šibenik
– Osnovna škola Vladimir Nazor Pisarovina
– Osnovna Škola Sidonije Rubido Erdody Gornja Rijeka
– Osnovna škola Grigora Viteza, Sveti Ivan Žabno
– Osnovna škola Fra Kaje Adžića Pleternica
– Osnovna Škola Kalnik
– Osnovna škola Sveti Petar Orehovec
– Osnovna škola Ferdinandovac
– Osnovna škola Negoslavci
– Osnovna škola Dr. F. Tuđmana Korenica
– Osnovna škola Legrad
– Osnovna škola Koprivnički Ivanec
– Osnovna škola Stjepan Radić Božjakovina
– Osnovna škola Podrute
– Osnovna škola Viktora Cara Emina Lovran

– Osnovna škola Senj
– Osnovna škola Antuna Bauera Vukovar
– Osnovna škola Andrije Palmovića Rasinja
– Osnovna škola Fran Koncelak Drnje
– Osnovna škola Ivan Lacković Kalinovac
– Osnovna škola Otona Ivekovića Zagreb
– Osnovna škola Koprivnički Bregi
– Osnovna škola Gola
– Osnovna Škola Antun Mihanović Slavonski Brod
– Osnovna škola Ivana Brlić Mažuranić Virovitica
– Osnovna škola M. P. Miškine Đelekovec
– Osnovna škola Tordinci
– Osnovna škola Zapruđe Zagreb
– Osnovna škola Višnjan
– II. Osnovna škola Varaždin
– Osnovna škola Veli vrh Pula
– Osnovna škola Ivan Filipović Velika Kopanica
– Osnovna škola Perušić
– Osnovna škola Kneginec Gornji
– Osnovna škola A.K. Miošića Donja Voća
– Osnovna škola Ston
– Osnovna škola Matija Gubec Cernik
– Osnovna škola Kralja Tomislava Našice
– Osnovna škola Eugen Kumičić Rijeka
– Osnovna škola Selnica
– Osnovna škola Trnsko Zagreb
– Osnovna škola Antuna Masle Zaton
– Osnovna škola A. Harambašića Donji Miholjac
– Osnovna Škola Novigrad (dalmatinski)
– Osnovna škola M. P. Katančića Valpovo
– Osnovna škola J. Jovića Aržano
– Osnovna škola D. Tadijanovića Petrinja
– I. osnovna škola Dugave Zagreb
– Osnovna škola Đurmanec
– Osnovna škola Marka Marulića Sinj
– Osnovna škola Zvonka Cara Crikvenica
– Osnovna škola Jesenice Dugi Rat
– Osnovna škola Vrbovsko
– Osnovna škola Zmijavci
– Osnovna škola A. N. Gostovinski Koprivnica
– Osnovna škola Jože Horvata Kotoriba
– Osnovna škola Matija Gubec Piškorevci
– Osnovna škola Davorin Trstenjak Posavski Podgajci
– Osnovna Škola Šemovec
– Osnovna škola Sunja
– Osnovna škola Zlatar Bistrica
– Osnovna škola Petrijanec
– Osnovna Škola Gripe Split

– Osnovna Škola Izidora Poljaka Višnjica
– Osnovna škola Milan Brozović Kastav
– Osnovna Škola Studenci
– Osnovna škola Frane Petrića Cres
– Osnovna škola Hrvatska Dubica
– Osnovna škola S.S. Kranjčevića Zagreb
– Osnovna škola Luke Perkovića, Brinje
– Osnovna škola Gradac
– Osnovna škola Matka Laginje Zagreb
– Osnovna škola Ivan Meštrović, Vrpolje
– Osnovna škola Franje Horvata Kiša Kotoriba
– Osnovna Škola I.G.Kovačića, Staro Petrovo Selo
– Osnovna Škola Kozala Rijeka
– Osnovna škola Eugena Kumičića, Velika Gorica
– Osnovna škola Mertojak, Split
– Osnovna škola Župa Dubrovačka
– Osnovna škola Jabukovac Zagreb
– III. Osnovna škola Varaždin
– Osnovna škola Mlini
– Osnovna škola Bukovac, Zagreb
– Osnovna škola Pehlin Rijeka
– Osnovna škola Dragalić
– Osnovna škola Fran Krsto Frankopan Zagreb
– Osnovna škola Hvar
– Osnovna škola Babino Polje
– Osnovna škola F.K.Frankopana, Brod na Kupi
– Osnovna škola Milan Brozović Josipdol
– Osnovna škola Braća Radić, Koprivnica
– Osnovna škola S. Radića, Metković
– Osnovna škola Milna Brač
– Osnovna škola Petrijevci
– Osnovna škola Jagodnjak
– Osnovna škola Frana Galovića Zagreb
– Osnovna škola Mare Švel-Gamiršek, Vrbanja
– Osnovna škola I. K. Sakcinskog Ivanec
– Osnovna škola Jurja Klovića Tribalj
– Osnovna škola Nova Kapela
– Osnovna škola Slano
– Osnovna škola Ivane Brlić Mažuranić, Orahovica
– Osnovna škola Pirovac
– Osnovna škola Zmajevac
– Osnovna glazbena škola Borisa Papandopula Kutina
– Osnovna škola Dr. Franje Tuđmana, Gospić
– VI. Osnovna škola Varaždin
– Osnovna škola Novi Marof
– Osnovna škola Sikirevci
– Osnovna škola Katarina Zrinska, Hrv. Kostajnica
– Osnovna škola Matije Gupca, Jarmina

– I. Osnovna škola Čakovec
– II. Osnovna škola Čakovec
– Osnovna škola Lijepa naša Tuhelj
– Osnovna škola Dr. Branimira Markovića, Ravna Gora
– Osnovna škola Konjščina
– Osnovna škola Zvonimira Franka, Kutina
– Osnovna škola Žrnovnica
– Osnovna škola Prof. Blaž Mađer Novigrad Podravski
– Osnovna škola Luke Perkovića Brinje
– Osnovna škola Julija Klovića Zagreb
– Osnovna škola Grigora Viteza Poljana
– Osnovna Škola A. N. Gostovinski Koprivnica
– Osnovna škola Đuro Ester Koprivnica
– Osnovna škola Belvedere Rijeka
– Osnovna škola Ludbreg
– Osnovna škola Monte Zaro, Pula
– Osnovna škola I.B.Mažuranić Ogulin
– Osnovna škola Mirka Pereša Kapela
– Osnovna škola Sv. Filip i Jakov
– Osnovna škola Donja Stubica
– Osnovna škola Mate Lovraka Petrinja
– Osnovna škola Tina Ujevića Zagreb
– Osnovna škola Pakoštane
– Osnovna škola Braće Radića, Pakrac
– Osnovna škola Marije i Line Umag
– Osnovna škola Rečica
– Osnovna škola Kuna
– Osnovna škola Ravne Njive Split
– Osnovna škola I.G.Kovačić Velika
– Osnovna škola Ivan Meštrović Vrpolje
– Osnovna škola I.G.Kovačić Benkovac
– Osnovna škola Lovas
– Osnovna škola Rapska Zagreb
– Osnovna škola Frana Krste Frankopana Krk
– Osnovna škola Braće Radića Pakrac
– Osnovna škola Jakovlje
– Osnovna škola Dalj
– Osnovna škola Grabrik Karlovac
– Osnovna Škola Ivo Andrić Zagreb
– Osnovna škola Bol
– Osnovna škola Ivana Mažuranića Novi Vinodolski
– Osnovna škola Antuna Mihanovića Klanjec
– Osnovna škola Rivarela Novigrad (istarski)
– Osnovna škola Centar, Rijeka
– Osnovna škola Vladimir Nazor, Komletinci
– Osnovna škola Škurinje Rijeka
– Osnovna škola Petra Preradovića Zagreb
– Osnovna škola Ivana Filipovića Osijek

– Osnovna škola Ljudevita Modeca Križevci
– Osnovna škola Martijanec
– Osnovna škola Berek
– Osnovna škola Zagvozd
– Osnovna škola Dr. Ivan Merz Zagreb
– Osnovna škola Banova Jaruga
– Osnovna škola Milke Trnine Križ
– V. osnovna škola Varaždin
– Osnovna škola S. S. Kranjčevića Lovreč
– Osnovna Škola Dinka Šimunovića Hrvace
– Osnovna škola Drago Gervais Jurdani
– Osnovna škola Dr. Josipa Pančića Bribir
– Osnovna škola Krune Krstića, Zadar
– Osnovna škola Petar Zrinski Šenkovec Čakovec
– Osnovna škola Orebić
– Osnovna škola Tituša Brezovačkog Zagreb
– Osnovna škola Pirovac
– Osnovna škola Plaški
– Osnovna škola K. Branimira D. Muć
– Osnovna škola Supetar
– Osnovna Škola Ljudevit Gaj, Krapina
– Osnovna škola Strožanac Podstrana
– Osnovna škola Marija Jurić Zagorka Zagreb
– Osnovna škola Fažana
– Osnovna škola Braća Ribar Sisak
– Osnovna škola Janka Leskovara Pregrada
– Osnovna škola Donji Lapac
– Osnovna škola Trilj
– Osnovna škola Augusta Cesarca, Krapina
– Osnovna škola Nedelišće
– Osnovna škola „Anž Frankopan“ Kosinj
– Osnovna škola Rajić
– Osnovna škola Antunovac
– Osnovna škola Ivanke Trohar Fužine
– Osnovna Škola Side Košutić Radoboj
– Osnovna škola Jasenice
– Osnovna škola Gračani Zagreb
– Osnovna škola Pušća
– Osnovna škola Janjina
– Osnovna škola Brezovica Zagreb
– VII. Osnovna škola Varaždin
– Osnovna škola Dore Pejačević Našice
– Osnovna škola J. Kozarac, Josipovac Punitovački
– Osnovna škola Bijelo Brdo
– Osnovna škola Vidovec
– Osnovna škola Slava Raškaj Ozalj
– Osnovna škola Braća Bobetko Sisak
– Osnovna škola F. Tuđmana Lički Osik

– Osnovna škola Obrovac
– Osnovna škola Orehovica
– Osnovna škola Ivana Mažuranića, Obrovac Sinjski
– Osnovna škola A.G.Matoša Čačinci
– Osnovna škola fra Pavla Vučkovića, Sinj
– Osnovna škola Trsat Rijeka
– Osnovna škola Vežica Rijeka
– Osnovna škola Kantrida Rijeka
– Osnovna škola Ante Curać Pinjac, Žrnovo, Korčula
– Osnovna škola Kneginec Gornji
– Osnovna škola Ston
– Osnovna škola A. i I. Kukuljevića, Varaždinske Toplice
– I. Osnovna škola Varaždin
– II. Osnovna škola Varaždin
– III. Osnovna škola Varaždin
– Osnovna škola Vela Luka
– Osnovna škola Gola
– Osnovna škoal Vladimir Nazor, Sv. Ilija
– Osnovna škola Sunja
– Osnovna škola Kneza Trpimira Kaštel Gomilica
– Osnovna škola Mače
– Osnovna škola Bilje
– Osnovna škola Jesenice Dugi Rat
– Osnovna škola M. Langa Bregana
– Osnovna škola I. G. Kovačić Gora
– Osnovna škola Braće Radić Zagreb
– Osnovna škola Majstora Radovana Trogir
– Osnovna škola Jurja Dalmatinca Pag
– Osnovna škola Vladimira Nazora Daruvar
– Osnovna škola I. B. Mažuranić, Prigorje Brdovečko
– Osnovna škola P. Hektorovića Stari Grad Hvar
– Osnovna škola Tin Ujević Vrgorac
– Osnovna škola Divišići Marčana
– Osnovna škola Jasenovac
– Osnovna škola Katarina Zrinska Mečenčani
– Osnovna škola Gelsi Rijeka
– Osnovna škola A. Anđelinović Sućuraj
– Osnovna škola Gradec
– Osnovna škola Svibovec
– Osnovna škola Centar Pula
– Osnovna škola Ilača Banovci
– Osnovna škola Jagode Truhelke Osijek
– Osnovna škola Braće Radića Kloštar Ivanić
– Osnovna škola Vladimira Nazora Crikvenica
– Osnovna škola Ivanovec Čakovec
– Osnovna škola T. Goričanca Mala Subotica
– Osnovna škola Slunj
– Osnovna škola Brda, Split
– Osnovna škola I. G. Kovačić, Slavonski Brod

– Osnovna škola Davorin Trstenjak, Posavski Podgajci
– Škola za odgoj i obrazovanje Pula
– Osnovna škola Mejaši, Split
– Osnovna škola Ivanska
– Osnovna škola Goričan
– Osnovna škola Dragutina Domjanića, Zagreb-Susedgrad
– Češka osnovna škola Josipa Ružičke, Končanica
– Osnovna škola Josip Kozarac, Soljani
– Osnovna škola Dubovac Karlovac
– Osnovna škola Glina
– Osnovna škola Bogumil Toni SamoborPodgajci
– Osnovna škola Brod Moravice
– Osnovna škola J. Kozarca Semeljci
– Osnovna škola Braće Radić Pridraga
– Osnovna škola Eugena Kvaternika Velika Gorica
– Osnovna škola Josipa Kozarca Kruševica Slavonski Šamac
– Osnovna škola Velika Mlaka
– Osnovna Škola Sv. Martin na Muri
– Osnovna škola Đure Deželića Ivanić Grad
– Osnovna škola Sokol, Podgajci Podravski
– Osnovna škola Mikleuš
– Osnovna škola V. Nazora, Čepin
– Osnovna škola Milana Begovića, Vrlika
– V. osnovna škola Bjelovar
– Osnovna škola Miroslav Krleža, Čepin
– Osnovna škola Milana Šorga
– Osnovna škola Ante Starčevića, Lepoglava
– Osnovna škola Milan Amruš, Slavonski Brod
– Osnovna škola I. B. Slovaka, Našice
– Osnovna škola Ante Starčevića, Viljevo
– Osnovna škola Blatine Škarpe Split
– Osnovna škola Sela
– Osnovna škola Odra
– Osnovna škola V. Nazora Krnica
– Osnovna škola J. Kozarac, Josipovac Punitovački
– Osnovna škola Lobor
– Osnovna škola A. M. Reljković Bebrina
– Osnovna škola Zlatar Bistrica
– Osnovna škola Trsat, Rijeka
– Osnovna škola Draganić
– Osnovna škola B. G. Meštra, Baška Voda
– Osnovna škola Nova Rača
– IV osnovna škola Bjelovar
– Osnovna škola Dvor
– Osnovna škola Primorje Smokovljani
– Osnovna škola Čavle
– Osnovna škola Mate Balote Buje
– Osnovna škola Petra Preradovića Virovitica
– Osnovna škola Nikole Tesle Gračac

– Osnovna škola Petra Kanavelića Korčula
– Osnovna škola Mladost, Lekenik
– Osnovna škola Ivana Filipovića Zagreb
– Osnovna škola Braće Radića, Donji Muć
– Osnovna škola Josipa Zorića, Dugo Selo
– Osnovna škola Poličnik
– COO Tomislav Špoljar, Varaždin
– II. Osnovna škola, Bjelovar
– Osnovna škola Viktora Kovačića, Hum na Sutli
– Osnovna škola Siniše Glavaševića, Vukovar
– Osnovna škola Netretić
– III. Osnovna škola Bjelovar
– Osnovna škola Vladimira Vidrića, Kutina
– Osnovna škola Bratoljuba Klaića, Bizovac
– Osnovna škola Alojzija Stepinca, Zagreb
– Osnovna škola Novigrad
– Osnovna škola Petra Preradovića, Pitomača
– Osnovna škola Julija Benešića, Ilok
– Osnovna škola Donja Dubrava
– Osnovna škola Pećine, Rijeka
– Osnovna škola Ivana Rabljanina Rab
– Osnovna škola Petra Zoranića, Stankovci
– Osnovna škola Antuna Masle, Orašac
– Osnovna škola Stjepana Radića Čaglin
– Osnovna škola Draž
– Osnovna škola Gustav Krklec, Maruševec
– Osnovna škola Pantovčak, Zagreb
– Osnovna škola prof. Viktora Šignjara, Virje
– Osnovna škola Antuna Mihanovića, Petrovsko
– Osnovna škola I. B. Mažuranić, Koška
– Linigra, privatna škola s pravom javnosti, Zagreb
– Učenički dom Ivanić-grad
– Učenički dom Kutina
– Učenički dom Podmurvice Rijeka
– Dom za psihički bolesne osobe, Jalžabet

– Atletski klub „Spektar“ Pula
– Atletski klub Sloboda Varaždin
– Atletski klub Virovitica
– Atletski sportski klub ASK Split
– Športski atletski klub Varaždin
– Mali atletski klub Varaždin
– Boksački klub Omega Gym, Varaždin
– Rukometni klub Novi Marof
– Rukometni klub Ivančica Ivanec
– Ženski rukometni klub Podravka
– Rukometni klub Varteks Di Caprio, Varaždin
– Rukometni klub Orkan, Dugi Rat
– Rukometni klub Lipa Pakrac
– Rukometni klub Omišalj

– Rukometni klub Lokosice-škola rukometa, Zagreb
– Ženski rukometni klub Koka, Varaždin
– Ženski rukometni klub Hrvatski Dragovoljac, Dugi Rat
– Ženski rukometni klub Bjelovar
– Ženski rukometni klub Rovinj
– Rukometni klub Moslavina
– Rukometni klub Maksimir
– Rukometni klub Senj
– Sportsko društvo Stubica
– Teniski Klub Marija Bistrica
– Stolnoteniski klub Visia
– Košarkaški klub Samobor
– Košarkaški klub Focus, Varaždin
– Košarkaški klub Belišće
– Košarkaški klub Vindi, Varaždin
– Nogometni klub „Prekodravac“ Ždala
– Nogometni klub Ivančica Zlatar Bistrica
– Nogometni klub Tekstilac Sinj
– Nogometni klub Varteks, Varaždin
– Nogometni klub Slaven Belupo, Koprivnica
– Nogometni klub Dubravka-Zagorac, Turčin
– Nogometni klub Kučan ´99, Kučan
– Nogometni klub Mladost Derma, Varaždin
– Nogometni klub Plitvica, Črnec
– Nogometni klub Zagorac, Donji Kneginec
– Nogometni klub Concordia Zagreb
– Nogometni klub Dinamo Osekovo
– Nogometni klub Plitvica Selnik
– Nogometni klub Vindija Donja Voća
– Vaterpolo klub Trstenik 20007
– Klub odbojke Novalja
– Hrvatski školski sportski savez
– Sportska zajednica Virovitičko-podravske županije
– Savez školskih športskih klubova Varaždin
– Školski sportski savez Virovitičko-Podravske županije
– Športska zajednica Grada Daruvara
– Sportska zajednica Virovitičko-podravske županije
– Zajednica Športskih Udruga Grada Varaždina
– Sportska zajednica grada Virovitice
– Društvo za šport i rekreaciju Beretinec
– Udruga Zlatni rukometaš, Varaždin
– Udruga dragovoljaca i veterana domovinskog rata
– Sportska udruga radnika u zdravstvu Bronhi Šibenik
– Pedagoška udruga Zvono, Šibenik
– Riječki sportski savez

– Opća bolnica Varaždin
– Klinička bolnica Sveti Duh
– Specijalna bolnica za medicinsku rehabilitaciju Varaždinske Toplice


– Ljekarna Horvat, Koprivnica
– Ljekarna Škunca, Đurđevac
– Ljekarna Novoselac, Virovitica
– Ljekarna Novoselac, Pitomača
– Ljekarna Štefanić Đurđevac
– Ljekarna Vukmanić-Tolić, Zagreb
– Ljekarna 1, Ogulin
– Ljekarna Salus, Varaždin
– Ljekarna Matijaca-Kovačić, Zagreb
– Ljekarne Coner 2, Vrbovec
– Ljekarne Coner 5, Bjelovar
– Ljekarna Hmelina, Koprivnica
– Ljekarne Zubović, Novi Marof
– Ljekarne Zubović, Sv. Ivan Zelina
– Ljekarne Petek, Mala Subotica
– Ljekarna Zabok
– Ljekarna Drobec, Križ
– Ljekarna Brlić, Rijeka
– Ljekarna Ricov, Split
– Studio optika Einstein, Rijeka
– Ljekarna Tilia, Novi Vinodolski
– Ljekarna Gračan-Mučnjak, Omišalj
– Ljekarna Margetić, Kastav
– Ljekarna Joha, Karlovac
– Ljekarne Primapharme, Rijeka
– Drogerija Vita, Velika Gorica
– Ljekarne Pavlić, Sisak
– Ljekarna Berković, Omiš
– Ljekarna Hanžek, Zagreb
– Ljekarna Roso-Katalinić-Nižetić, Omiš
– Ljekarna Gregec – Fabić, Rijeka
– Ljekarna Čović – Pavišić, Trilj
– Ljekarna Crnić, Rijeka
– Ljekarna Blaško Maltar, Varaždinske Toplice
– Ljekarna Neziri, Garešnica
– Ljekarne Filipović, Zagreb
– Ljekarne Filipović, Sesvete
– Flora, Krapinske Toplice
– Kamilica d.o.o., Zagreb
– Kamilica d.o.o., Sesvete
– Ljekarna Škopac-Batelić, Labin
– Ljekarna Punat
– Ljekarna Karabaić, Baška
– Vitafarm, Gospić
– Zdravstvena ustanova Ljekarne Petek, Sv. Đurđ
– Ljekarna Ozana Hrelja Tomišić, Žminj
– Ljekarne Čakovec
– Ljekarna Friščić-Strahija. Ivanec
– Ljekarne Blitva, Rovinj
– Ljekarna Njivice
– Ljekarna Kuruc, Koprivnica

– Ljekarna Jukić, Split
– Ljekarna Lukačin, Sesvete
– Ljekarna Golubić i Hajdinjak, Koprivnica
– Brodogradilište Kraljevica
– UČKA-PROM d.o.o.
– Liber Media Zadar
– PIK DAMA j.d.o.o. Koprivnica
– Filia d.o.o. Slavonski Brod
– Trgovački obrt Toro Vukovar
– Varia d.o.o. Varaždin
– Ida Didacta d.o.o. Zagreb
– Medipom – ortopedska pomagala, Varaždin
– Momentum d.o.o.
– MEA d.o.o. Solin
– MV konsalting, Rijeka
– Miha trans, Turčin
– MDM d.o.o. Varaždin
– Primus sport, Varaždin
– Lucija d.o.o. Novi Marof
– FTD Gašparić, Turčin
– Fotex d.o.o. Nedeljanec
– San sport, Čakovec
– Stanek d.o.o., Varaždin
– La3na j.d.o.o. Nuštar
– IN servis, Ludbreg
– GD dizajn, Zagreb
– Kreativa d.o.o. Zagreb
– Komunalac d.o.o. Vukovar
– Keindl sport, Zagreb
– D&D metal Tenja
– Trgovina Reful Ploče
– Rotary klub Varaždin
– Niskogradnja Hren d.o.o.
– Aeroshop j.d.o.o., Koprivnica
– Pelada d.o.o. Split
– Independence International d.o.o. Jesenice, Slovenija
– Bill Čakovec
– Stipa Tours d.o.o., Varaždin
– Profil international d.o.o., Zagreb
– Galerija Greta, Varaždinske Toplice
– Laganea d.o.o., Zagreb
– Prevent d.o.o., Zlatar
– Knez d.o.o., Gornji Kneginec
– Fidos d.o.o., Doljan
– Market Emma, Nedelišće
– Auto-servis Špoljarić, Varaždin
– Slatinaoptik, Slatina
– Hera d.o.o., Čakovec
– Merlić d.o.o., Varaždin
– Mediopom, Varaždin

– Flora, Krapinske Toplice
– Optikus očna optika, Našice
– Zonel d.o.o., Zagreb
– Trgorex d.o.o., Varaždin
– Prograd d.o.o.
– Top linija d.o.o., Zagreb
– Titanio optika, M. Središće
– Očna optika Kelava, Križevci
– Babić d.o.o., Cestica
– Markus d.o.o., Požega
– Moneta prima d.o.o., Zagreb
– Loris d.o.o., Makarska
– Textpair, Split
– Sport-as, Osijek
– MGK klesarstvo d.o.o.
– Eluss d.o.o.
– Zlatni Rat d.d. Club hotel riu bonara, Bol